Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

Anadolu Yakası - Avrupa Yakası
0216 417 22 09 - 0212 263 76 15
0532 495 00 86 - 0532 472 37 21

İkinci El Eşya Tuzla

| Genel | 24 Ağustos 2013

 İstanbul on yıllardır ülkemizin dört bir yanından göç alan ve her ne kadar çoğu yönden zararlı olsa da sürekli olarak büyümeye devam eden bir metropoldür. Bu büyümeye hem yüksek hem de dar gelirli insanların ayrı anda şehre akın etmesi de etki etmektedir. Şehre yerleşen her insan mutlaka bir ev tutmakta ve bu evi yaşanabilecek hale getirmiş için mobilya ve beyaz eşyalar ile doldurmaktadır. Belirli bir gelire sahip insanlar genelde alışveriş merkezlerinden veya köklü firmalardan eşya ve mobilyalarını temin etmekte beraber, dar gelirli vatandaşların ise bu tarz eşyalara binlerce lire yatırma lüksü bulunmamaktadır. Bu anlamda ikinci el ürünleri satan dükkanlar vatandaşlara faydalı olmakta ve ucuz fiyatlara kaliteli ürünleri kullanma şansı sunmaktadır.

                Kullanılmış eşya olgusu ilk düşünüldüğünde her ne kadar kalitesiz ve hasarlı ürünler gibi düşünülse de aslında gerçek bundan oldukça uzaktır. İnsanlar kullanmak isatemedikleri eşyalarını ikinci el firmalarına verdiklerinde, eşyanın türü ne olursa olsun önce ön bakımı yapılmaktadır. Herhangi kullanım ömrünü tamamlamış bir parçası veya hasarı varsa düzeltildikten sonra firmanın en az 6 ay garantisi ile birlikte müşteriye sunulmaktadır.

Bu tarz istekler ile birlikte ikinci el eşya Tuzla emtinde yoğunlukla tercih edilen bir durum haline gelmiştir. Yakın geçmişte neredeyse hiç rastlanmayan ikinci el eşya Tuzla firmalarının artık sıklıkla bulunabilmesi neticesinde dar gelirli vatandaşlar yalnızca birkaç sene kullanılmış ve hiçbir hasarı bulunmayan eşyaları piyasa değerinin neredeyse çeyreğine rahatlıkla bulabilmektedir.

   2. el eşya Tuzla semtiyle beraber İstanbul’un sayısız ilçesinde binlerce ailenin huzurlu bir hayat sürmesine yardımcı olmaktadır. Sizlerde bu tarz talepleriniz için 2. el eşya Tuzla dükkanlarına uğrayarak uygun fiyatlara şahit olabilirsiniz.

Bir yorum yazın

W3 Directory - the World Wide Web Directory TOPlist TOPlistCZIN.euBusiness blogSitetag