Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

Anadolu Yakası - Avrupa Yakası
0216 417 22 09 - 0212 263 76 15
0532 495 00 86 - 0532 472 37 21

İkinci El Eşya Üsküdar

| Üsküdar | 05 Ağustos 2013

İnsanlar evlerindeki eşyaları düzenlerken en kaliteli ve en uzun ömürlü ürünleri tercih etmekten yanadırlar. Fakat özellikle yalnızca birkaç sene ikamet edeceğimiz şehirlerde yaşarken fabrika çıkışlı kullanılmamış eşya almak bizi büyük bir külfetin içine sokmaktadır. Bu sebeple daha önce kullanılmış fakat halen işlevsel olan eşyaları satın alarak şehirden ayrıldığımızda nakliye ve bunun gibi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalmayız.

İkinci el eşya Üsküdar semtinde de oldukça yaygın olarak kullanılan ve canlı bir sektördür. İnsanlar İstanbul’a çoğu zaman yedek subay askerlik veya zorunlu devlet hizmeti ile geldikleri zaman ikinci el eşya Üsküdar firmalarını ziyaret ederek kendilerine uygun fiyat ve görüntüde olan mobilya ve beyaz eşyaları satın alarak şehirde bulundukları süre zarfında uygun fiyata kaliteli ürünleri kullanma şansı bulmaktadırlar.

Kullanılmış eşya dendiğinde insanın aklına ilk olarak harap durumda ve hasarlı ürünler gelmemelidir. Çoğu eşya yalnızca birkaç yıl kullanıldıktan sonra 2. el eşya Üsküdar firmalarına satılarak yeni müşterilerine ulaşacakları günü beklemektedirler. Bu sektörde çalışan bazı firmalar daha çok öğrenci evlerine hitap edip ömrü 10 seneyi aşmış ve ancak 5 ilâ 7 sene daha hizmet verebilecek ürünleri minimum fiyattan ulaştırmaya çalışırken, kimi dükkânlarda ise ancak birkaç sene kullanılıp herhangi bir sebepten satılmış olan kaliteli ve yeni ürünler bulunmaktadır.

Bu aradaki fark 2. el eşya Üsküdar dükkânlarının dışından bile belli olabildiğinden insanlar taleplerine uygun olan firmaları tercih edip ona göre alışverişlerini yapmaktadırlar. Bu firmalar çoğu zaman fiyat indiriminde takas yolunu da kabul edebilmektedirler. Hali hazırdaki eşyalarınızı değiştirmek istediğiniz zaman firma kabul ederse takas üzerine ufak bir miktar ödeyerek de yeni eşyalarınıza kavuşmanız rahatlıkla mümkün olabilmektedir.

W3 Directory - the World Wide Web Directory TOPlist TOPlistCZIN.euBusiness blogSitetag