Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

Anadolu Yakası - Avrupa Yakası
0216 417 22 09 - 0212 263 76 15
0532 495 00 86 - 0532 472 37 21

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

| Genel | 05 Mayıs 2014

Sancaktepe ikinci el eşya alım satımında öncü bir Firmamız her yerine hizmet vermektedir. İkinci el beyaz eşya, mobilya, kullanılmış yatak odası takımı,spot  buzdolabı, 2.el çamaşır makinesı, 2.el bulaşık makinesı, her türlü beyaz eşya, koltuk takımı, oturma gurubu, yemek odası takımı, yatak odası takımı, elektronik eşya, kısacası her türlü eski eşya değerinde alıyor ve satıyoruz.

Abdurrahman gazi  ikinci el eşya, Yenidoğan ikinci el eşya, Sarıgazi ikinci el eşya,  Paşaköy ikinci el eşya, Sultanbeyli ikinci el eşya, Veysel Karani ikinci el eşya, Emek ikinci el eşya, Yunus Emre ikinci el eşya, Osmangazi ikinci el eşya, Kemal Türkler ikinci el eşya, Fatih  ikinci el eşya ve Sancaktepe’nin  her yerinden ikinci el eşya, ikinci el mobilya,İkinci el Beyaz Eşya, Elektronik eşyalarınızı alıyoruz ve satıyoruz.

İkinci El Eşya Alım veya satımında bizi arayın karlı çıkın.

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.000’dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.

Hakkımızda

| Genel | 18 Kasım 2013

20 Yılı aşkın süredir ikinci el eşya sektöründe hizmet veren Uğur Spor müşterilerine güler yüzü ilke edinmiştir.
İstanbul bölgesinde hizmet veren uğur spot firması istanbulun bütün ilçelerinde hizmet vermektedir.
Faliyet alanlarımız.
İkinci el eşsya alım ve satımıdır.

İkinci El Eşya Alanlar

A Dan Z Ye İkinci El Eşyalar

Uğur Spot, İkinci El Eşya’da Türkiye’nin En Güvenilir Adresi.

Anadolu Yakası 

Sabit tel: 0216 417 22 09
Cep Tel: 0532 495 00 86

Avrupa Yakası
Sabit tel: 0212 263 76 15
Cep Tel: 0532 472 37 2
Mail: ugurspot@hotmail.com
Facebook Hesabımız: https://www.facebook.com/ugurspotesya

 

İkinci El Eşya Suadiye

| Genel | 29 Ağustos 2013

 Beyaz eşya üreticileri makinelerine 10 ilâ 15 yıla kadar yedek parça sağlama garantisi vermekte ve maksimum kullanım ömürlerini de 25 yıl civarı olarak belirtmektedir. Lakin gelişen teknolojiye ve tüketim hızına bağlı olarak evlerimize yeni alınan bir elektronik cihazın kullanım ömrü 10 seneyi geçmemektedir. Çok daha kısa sürelerde bile yeni eşyalar kullanmak isteyen insanlar bu ürünlerini devredecekleri tanıdıkları yok ise ikinci el eşya dükkânlarına satarak yeni sahiplerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

                Bu durum hem alıcı hem de satıcı açısından oldukça canlı ve yararlı bir sektör oluşturmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın tarzı beyaz eşyalar her evin vazgeçilmezi olduğundan insanların bu ürünleri satın alma arzusu da her zaman canlı kalmaktadır. Dar gelirli olan veya o ikamette kısa süre bulunacak vatandaşlar da sıfır eşyaları satın almak yerine ikinci el olanlarını tercih ederek hem hali hazırda yeni sahibi bekleyen makinelerin geriye kalan uzun kullanım ömürlerinden faydalanmakta hem de maddiyat açısından tasarruf etmektedir.

Devamını Oku »

İkinci El Eşya Tuzla

| Genel | 24 Ağustos 2013

 İstanbul on yıllardır ülkemizin dört bir yanından göç alan ve her ne kadar çoğu yönden zararlı olsa da sürekli olarak büyümeye devam eden bir metropoldür. Bu büyümeye hem yüksek hem de dar gelirli insanların ayrı anda şehre akın etmesi de etki etmektedir. Şehre yerleşen her insan mutlaka bir ev tutmakta ve bu evi yaşanabilecek hale getirmiş için mobilya ve beyaz eşyalar ile doldurmaktadır. Belirli bir gelire sahip insanlar genelde alışveriş merkezlerinden veya köklü firmalardan eşya ve mobilyalarını temin etmekte beraber, dar gelirli vatandaşların ise bu tarz eşyalara binlerce lire yatırma lüksü bulunmamaktadır. Bu anlamda ikinci el ürünleri satan dükkanlar vatandaşlara faydalı olmakta ve ucuz fiyatlara kaliteli ürünleri kullanma şansı sunmaktadır.

                Kullanılmış eşya olgusu ilk düşünüldüğünde her ne kadar kalitesiz ve hasarlı ürünler gibi düşünülse de aslında gerçek bundan oldukça uzaktır. İnsanlar kullanmak isatemedikleri eşyalarını ikinci el firmalarına verdiklerinde, eşyanın türü ne olursa olsun önce ön bakımı yapılmaktadır. Herhangi kullanım ömrünü tamamlamış bir parçası veya hasarı varsa düzeltildikten sonra firmanın en az 6 ay garantisi ile birlikte müşteriye sunulmaktadır.

Bu tarz istekler ile birlikte ikinci el eşya Tuzla emtinde yoğunlukla tercih edilen bir durum haline gelmiştir. Yakın geçmişte neredeyse hiç rastlanmayan ikinci el eşya Tuzla firmalarının artık sıklıkla bulunabilmesi neticesinde dar gelirli vatandaşlar yalnızca birkaç sene kullanılmış ve hiçbir hasarı bulunmayan eşyaları piyasa değerinin neredeyse çeyreğine rahatlıkla bulabilmektedir.

   2. el eşya Tuzla semtiyle beraber İstanbul’un sayısız ilçesinde binlerce ailenin huzurlu bir hayat sürmesine yardımcı olmaktadır. Sizlerde bu tarz talepleriniz için 2. el eşya Tuzla dükkanlarına uğrayarak uygun fiyatlara şahit olabilirsiniz.

İkinci El Eşya Sultanbeyli

| Genel | 19 Ağustos 2013

   Teknolojinin gelişmesi ile birlikte mobilya ve ev eşyası sektörlerinde de bir hayli fiyat artışı olduğu göze çarpmaktadır. Artık evimizde kullandığımız her türlü eşyanın sadece tek bir işlevi yerine yapabildiği onlarca faaliyet olduğundan fabrika çıkış maliyetlerine bağlı olarak son kullanıcı ücreti de oldukça fazladır. Yeterli sabit geliri olan aileler için bu tarz eşyaları nakit veya taksitle almak herhangi bir sıkıntı teşkil etmese de dar gelirli aileler için ev eşyası satın almak her zaman bir külfet olmuştur. Beyaz eşya ve mobilya dükkânlarında eski ürünlere yer verilmediğinden daima son teknoloji ve üstün kalitede olan, buna bağlı olarak da yüksek fiyatlı ürünler bulunmaktadır. Herhangi bir elektronik aletin kullanım ömrü en az 15 sene olmasına rağmen raflarda ancak birkaç sene dayanabilmektedirler. İkinci el ürün satan dükkânlar bu bağlamda dar gelirli ailelerin umut kapısı olmaktadırlar.

                İkinci el eşya Sultanbeyli gibi dar gelirli ailelerin yerleştiği semtlerde neredeyse tüm insanlar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. Bu işi yapan firmalar birincil sahiplerinden aldıkları her ürünü gerekli tamir ve bakımlarını yaptıktan sonra bir sonraki müşterisine ulaştırdığından kullanım sırasında herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Ayrıca 2. el eşya Sultanbeyli firmaları da verdikleri mağaza garantileri sayesinde gözden kaçan bir eksiklik var ise kullanımdaki birkaç günde belli olmakta ve hemen gerekli düzeltilme yapılmaktadır.

                En başta çoğu insan tarafından garipsense de 2. el eşya Sultanbeyli gibi pek çok ilçe halkı tarafından büyük bir memnuniyet içinde satın alınmakta ve eskiyen eşyalar da tekrar bu firmalara satılarak ek gelir elde edilmektedir. Tek dezavantajı marka garantisine sahip olmama kolan bu ürünlerin de bakımları yeni yapıldığından dolayı yakın gelecekte herhangi bir sorun çıkardıklarına rastlanmamaktadır.

İkinci El Eşya Kartal

| Genel | 14 Ağustos 2013

Mobilya çeşitleri eskiye nazaran bir hayli artmış olsa da kalitelerinde de bir o kadar düşüş göze çarpmaktadır. Özellikle eski zamanlarda üretilen oyma desenli ve yüzde yüz ağaçlardan yapılan tahta mobilyalar yerine suntadan veya demir iskeletlerin üzerine giydirilmiş kumaş ve sünger parçalarından yapılmış oturma grupları nedeniyle insanlarda eski ev eşyalarına özlem gerçekleşmektedir. Artık hiçbir fabrika eski tarz ürünleri üretemediğinden insanlar bu gibi arzularını ancak özel ustalar elinde veya ikinci el eşya dükkânların da giderebilmektedirler. Özellikle ikinci el eşya Kartal semtinde senelerdir yoğun ilgi alan bir sektör olduğundan köklü firmalar geniş depolarına sürekli olarak yeni ürünleri sığdırmakta ve müşterilerine oldukça farklı ürünler içeren yelpazesinden diledikleri tarzda ev eşyasını sunabilmektedir. Modern eşyalardan antika değeri taşıyanlara, en kalitelisinden öğrenci evleri için kullanılacak standart modellere kadar yüzlerce tür ikinci el eşya Kartal ve diğer semtlerde bulunan binlerce mağaza da müşterilerin ilgisine hazır halde beklemektedir.

Devamını Oku »

İkinci El Eşya Beykoz

| Genel | 03 Ağustos 2013

Mobilya sektörü son 10 yılda hızla gelişmekte olan bir iş alanı halini almıştır. Buna bağlı olarak onlarca yeni firma ve fabrika kurulmuş ve insanlara daha kolay yollarla üretilen eşyaları sunmaya başlamışlardır. Bununla birlikte eski tip el işçiliği ile yapılan ürünler kadar uzun ömürlü olmayan ve klasik tarzda eşyaları evinde bulundurmak isteyen insanlara uygun olmayan çeşitte ürünler ortaya çıkmıştır. Bu yeni akım yerine artık antika olarak sayılsa da halen senelerce kullanım ömrü bulunan eşyalar da ikinci el eşya dükkânlarından temin edilebilmektedir.

Devamını Oku »

İkinci El Eşya Sancaktepe

| Genel | 11 Temmuz 2013

Beyaz eşyalar ülkemize girdiği günden beri gelişimini sürdürmekte olan bir sektör halindedir. Bu gelişimle doğru orantılı olarak cihazların fiyatları da sürekli yükselmekte ve evlerine bu türden eşyaları almak isteyen kişileri zor durumda bırakmaktadırlar. Özellikle orta ve dar gelirli vatandalar kendilerinin veya çocuklarının evlerini döşeyecekleri zaman bu türden eşyalar zorunlu olarak alınması gerektiğinden banka kredileri veya borçlarla uğraşmaktadırlar. Bu konuda ikinci el ürünleri müşterilerine sunan firmalar insanlara rahat bir nefes aldırmayı amaçlamaktadırlar. Bu tür eşyalarda kullanılan elektronik aksam ve malzeme kalitesi sayesinde yirmi yıla kadar kullanım ömrü sağlanmaktadır. Fakat insanlar türlü sebeplerden bu tür eşyaları ancak 5 ilâ 7 yıl kullanıp ikinci el eşya alımı yapan mağazalara satmaktadırlar. Dar gelirli vatandaşlarda henüz yıllar boyu kullanılabilecek ürünleri bu şekilde makul fiyatlara satın alarak cüzdanlarında rahatlık yaşamaktadırlar.

Devamını Oku »

İkinci El Eşya Adalar

| Genel | 24 Haziran 2013

Ülkemizde halen gelişmekte ve yenilenmekte olan bir sektör olarak ikinci el eşya Adalar civarında da oldukça yaygın durumdadır. Diğer semtlere nazaran Adalar civarında motorlu taşıt ulaşımı olmadığından mobilya ve beyaz eşya taşınması yoğun olarak gerçekleşmemektedir. Bu yüzden insanlar evlerinde artık kullanmak istemedikleri eşyaları bu alanda iş yapan firmalara satarak kullanım ömürlerini başka bir kişide doldurmalarına imkân verirler. 2. El eşya Adalar civarında uzun yıllardır yalnızca birkaç dükkân ile yürütülmeye çalışılsa da son yıllarda insanların talebinin artması neticesinde gelişmeye başlamıştır.

Devamını Oku »

A Dan Z Ye İkinci El Eşyalar

| Genel | 17 Haziran 2013

 

İkinci el eşya kavramının içine çok fazla sayıda ürün girmektedir. Bu ürünler sayesinde farklı bir pazar oluşmuştur diyebiliriz. Son zamanlarda gözde olan ikinci el ürünler ise kıyafetlerdir diyebiliriz. Özellikle kadınların ilgisi bu duruma daha fazla yoğunlaşmıştır.

Devamını Oku »

İkinci El Eşyanın Güvenilir Adresi

| Genel | 15 Haziran 2013

Birbirinden güzel birçok ürünü bulabileceğiniz ikinci el eşya satan mağazamıza bakmadan eşya sahibi olmayın. Ahize, masa, sandalye takımları, gardırop, televizyon ünitesi, ütü, çamaşır makinesi, televizyon, sehpa, bulaşık makinesi, buzdolabı, halı, yolluk, şarjlı el süpürgesi, mutfak robotu ve buna benzer yüzlerce ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz mağazamızda, birbirinden kaliteli markalara ait ikinci el ürünler uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Devamını Oku »

İkinci El Eşyayı Nereden Almalı

| Genel | 13 Haziran 2013

Her alışverişte olduğu gibi hemen hemen hepimiz artık internete girip fiyatlara bir göz gezdirmeyi adet haline getirdik. Eşya ya da mobilya alırken de aynı durum geçerliliğini korumaktadır.

Özellikle ikinci el eşya alırken fiyatlar firmalar veya standartlar tarafından belirlenmez. Çoğu zaman eşyaların sahipleri tarafından belirlenir. Bundan dolayı internet fiyat araştırması açısından bize iyi bir rehber olmaktadır. Aynı zamanda internet direk eşyaların sahibinden alabileceğiniz sanal bir mağaza ortamıdır. Bu açıdan size avantaj sağlar.

Devamını Oku »

Avcılar İkinci El Eşya

| Genel | 18 Mayıs 2013

Avcılar İkinci El Eşya

Avcılar ikinci el eşya satan yerler arasında tercihte bulunurken, temiz ve kaliteli ürünlerin satılıp satılmadığından emin olmanız gerekmektedir. Uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra, kalitesiz ve her an bozulmaya ya da kırılmaya müsait eşyaların olmadığı mağazalardan alışveriş yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Avcılar ikinci el eşya konusunda mağazamız, tüm gerekli alternatifleri bulundurmaktadır. İkinci el ev eşyası, ikinci el lokanta eşyası, ikinci el ofis eşyası gibi çok sayıda seçenek, en uygununu seçmeniz için sizleri bekliyor. İkinci el koltuk takımı, ikinci el elektronik ürünler, ikinci el laptoplar mağazamızın ürünleri arasındadır. İkinci el eşya satan yerlerin tamamı aynı hizmet anlayışına sahip değildir. Her sektör için durum böyle olduğu için ikinci el konusunda da kaliteli hizmeti ilke edinmiş olan şirketlerle çalışmanız faydanıza olacaktır.  Avcılar ikinci el satan yerler arayışınızda, sizlere gereken yardımı sağlayarak, en uygun fiyatlarda ikinci el eşya sahibi olmanız için seçenekler sunmaktayız.

Devamını Oku »

İkinci El Eşya Alanlar

| Genel | 25 Nisan 2013

Ev kadınları evlerindeki eşyaların yeni olmasına oldukça fazla dikkat etmektedirler. Ancak özenle hazırladıkları ve yerleştirdikleri ev eşyaları da aldıkları zamanlar bir zamanlarda yeni modeldi. Yüksek ücretler ile aldıkları ürünlerini direk olarak çöpe atmak istememektedirler. Bu neden ikinci el eşya alan yerler için arayış içerisine girmektedirler. İkinci el eşya alanlar genellikle bu tür sebeplerden dolayı kendilerine başvuran kişilerin sağlam olan ürünlerine ölü fiyatlar vermektedirler. Kişiler bir hurdacıya satsa daha çok para alacak şekilde düşük fiyatlar söyleyebilmekteler.

ikinci el eşya alanlar eski eşya alanlar eski ve kullanılmış mobilyalarınız ve ev eşyalarınız alınır satılır eşya satmak için bizi arayabilirsiniz..

Devamını Oku »

İkinci el eşya satın al

| Genel | 25 Nisan 2013

Uğur Spot; Bir Telefonunuzla Gün İçerisinde Konusunda Uzman Personelimiz Evinizdeki Eşyalarınıza, İşyerinizdeki Eşyalarınıza Yerinde Değer Biçiyor ve Anlaşıldığı Takdirde Nakit Olarak Anında Ödemesini Yapıyor, Yine Sizi Taşıma, Götürme, Yer Kaplama Zahmetlerinden Kurtarıyor.

Uğur Spot olarak İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz. Arayın gelelim, alalım-satalım.
Spot Eşya, İkinci El Eşya, Eski Kullanılmış 2.El Eşya, 2.El Büro ve Ofis Mobilyaları ve İkinci El Mobilyaları, İstanbul’da her ilçesinden alırız ve satarız…

Devamını Oku »

W3 Directory - the World Wide Web Directory TOPlist TOPlistCZIN.euBusiness blogSitetag