Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

Anadolu Yakası - Avrupa Yakası
0216 417 22 09 - 0212 263 76 15
0532 495 00 86 - 0532 472 37 21

 

 

Bahçeşehir ikinci el eşya

  • Listelenen: 25 Haziran 2014 19:23
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bahçeşehir ikinci el eşya satan yerler

arasında olan mağazamız, oldukça uygun fiyatlara, hem ikinci el eşya alımı hem de ikinci el eşya satımı gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatın yanı sıra, dayanıklı ve temiz olan ikinci el eşyaların satışını yapmaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmaması için uzun senelerdir bu anlayışla hareket eden şirketimiz, bundan sonra da yoluna bu şekilde devam edecektir. Bahçeşehir ikinci el eşya için çok sayıda firmanın olduğu bir yerleşim yeridir. Buna rağmen, kaliteli bir hizmet veren mağaza sayısı maalesef fazla değildir. İkinci el eşya alımı yaparken çok düşük ücretler verilirken, ikinci el eşya satımı sırasında da yüksek fiyatlar sunulmaktadır. Bununla beraber, satın alınan ikinci el eşyaların, genel kontrollerinde yeteri kadar hassas olunmamaktadır. Bunun sonucunda ise, müşteri mağduriyetleri yaşanmaktadır.
İkinci el televizyon, ikinci el bilgisayar, ikinci el elektronik eşya, ikinci el teknolojik ürün, ikinci el mobilya seçenekleri de sunduğumuz mağazamızda, sizlere gereken yardım sağlanmaktadır. İkinci el eşyalarınızın da alımını yapan firmamız, değeri kadar bir ücret belirlemektedir. Çoğu ikinci el mağazası tarafından, değerinin çok altında teklifler sunulmaktadır. Bu da hem zaman hem de emek kaybına neden olmaktadır. Sürekli olarak ikinci el eşya satan yerler dolaşılarak, çeşitli fiyatlar alınmak zorunda kalınabilinmektedir. Bu nedenle, iyi bir ikinci el mağazası seçimi yapmanız oldukça önemlidir.
İkinci el ev eşyaları, kimi zaman sıfır ürünlerden çok daha dayanıklı ve sağlam olabilmektedir. Kalitesiz bir sıfır ürün yerine, uzun seneler kullanabileceğiniz temiz bir ikinci el eşya almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bahçeşehir ikinci el eşya ile beraber, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya konusunda tecrübeli ve profesyonel hizmet vere bir kurumuz. Sizleri de mağazalarımıza bekleriz.

İlan Takip Numarası: N/A

2 yanıt yazıldı: “Bahçeşehir ikinci el eşya”

  1. bahçeşehirde oturuyorum komple ev eşyamı satmak istiyorum. ödeme peşin mi acaba?

  2. tabiki efendim ödeme şeklimiz nakit olarak yapıyoruz.

Bir yorum yazın

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

W3 Directory - the World Wide Web Directory TOPlist TOPlistCZIN.euBusiness blogSitetag